w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

sobota, 16 stycznia 2010
Pierwsze urodziny Majeczki

Zlecono mi na pierwsze urodziny Majeczki zrobić kartkę. Pierwsza myśl - zrobię pudełko - zrobiłam... piękne romantyczne dziewczęce lecz nie dziecięce, w przyszłości może posłużyć za pudełeczko na skarby :). Do wnętrza postanowiłam upchnąć ;) kartkę. I jak pudełko poszło mi szybko i sprawnie tak nad kartką głowiłam się jakiś tydzień. Różne wizje, różne myśli. Musiało być dziecięco... Efekt końcowy???? chyba miał być inny, jednak podoba mi się - jest słodko, jest urodzinowo. Mam nadzieję, że spodoba się mojej zlecodawczyni a następnie obdarowanej (choć jeszcze taka maleńka;).

p 

k

 

17:57, kacha95
Link Komentarze (1) »
środa, 13 stycznia 2010
W moim magicznym domu - mój wędraś wyrusza w podróż

Nareszcie!!! udało mi się skończyć!!! Nie wiem czy wygląda dokładnie tak jak chciałam, czy spełnia wymogi... ale rusza. Z dość dużym opóźnieniem ale mam nadzieję, że dziewczyny mi wybaczą ;) Całość albumu wykonana na papierach Romanca - ILoweScrap, trochę kwiatów, stempli i tuszu. Teraz długa droga przed nim, którą mam nadzieję, że przetrwa i wróci do mnie z pięknymi wpisami dziewczyn :)

Strona tytułowa:

d

Strona 2:

  d

Kilka słów do dziewczyn:

d

d

Strona nr 4:

d

Strona nr 5:

d

Strona ostatnia:

d

No to życzę dziewczynom miłej zabawy ;)

 

 

15:41, kacha95
Link Komentarze (3) »
piątek, 08 stycznia 2010
I wszystko jasne :)))

Czy wy też zauważyłyście, że ostatnio mnie tu mało??? Zbijam bąki??? Nieee!!! Dziś mogę Wam wyjawić prawdziwy powód - tymczasowego mam nadzieje - zaniedbania mojego bloga. Otóż taaadaaaammmm:

d

Takie oto cudo mój małż dostał odemnie jakiś czas temu, dziś wiem, że wszystko z bączkiem jest ok więc mogę się pochwalić :)))) Jednak pomimo dość kiepskiego samopoczucia pewnie jeszcze troszkę poleniuchuje (chociaż dłubię sobie czasami), postaram się szybko wrócić i nadrobić zaległości. Tymczasem biegnę zalec pod kołderką :)))