w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

czwartek, 24 grudnia 2009
Wesołych Świąt!

Choinka ubrana od kilku dni... Chociaż w domu tradycja była, że ubieraliśmy choinkę zawsze w wigilie. Zawieszki z choinki intensywnie zmieniają swoje m-sca za spr. naszej pociechy :).

Kochani bywalcy i zaglądacze z okazji Świąt chciałam Wam życzyć pokoju i rodzinnej radości przy serdecznych życzeniach, zapachu gałązki świerkowej i starych kolędach polskich. A świąteczne obrzędy i tradycje niech odnowią Waszą nadzieję na Nowy Rok! Wesołych Świąt!!!

11:45, kacha95
Link Komentarze (1) »
środa, 23 grudnia 2009
Zaproszenie na chrzest

Ponieważ część zaproszeń już zrobiona, zleceniodawcy i szpiedzy już widzieli ;) mogę je pokazać. Zaproszeń w liczbie  20 szt. zobowiązałam się wykonać. Wytyczne od mamy Ani: ma być zdjęcie Ani, ma być wierszyk na zaproszeniu "ukochane Boże dziecię, gdy chcesz szczęście mieć na świecie, gdy Cię minąć ma zła droga, nade wszystko miłuj Boga", wstążeczka, a reszte rób jak chcesz ma być ładnie ;). No to zrobiłam... znalazłam piękny srebrzysty papier, różówy papier czerpany, ozdobna kalka na której drukowałam teksty, różowa wstążka, dziurkacz ozdobny MS, perlen-pen, trochę kleju i powstało: Zaproszenie na Chrzest Święty Ani!

zaproszenie

a tak się prezenci obok kopertka: różowy kwiatowy stempelek, środki wypełniłam Accents Glossy Efekt Kropli Deszczu, aby dodać blasku i efektu 3D.

zaproszenie

a zdjęcia są jakie są... żadnego z powyższych wymienionych przezemnie efektów nie widać... nawet tego, że zaproszenie jest ładne :(

14:37, kacha95
Link Dodaj komentarz »
Qurczakowych Świąt!!!

Taką oto kurczakową karteluszkę dostała odemnie Magda. Wiem, wiem mogłam postarać się bardziej....

qq

I jeszcze jedna... powstała dla koleżanki z forum rówieśniczego. Niestety nie dotrze przed Świętami do adresatki gdyż na poczcie koleje, a mnie nikt nie chciał przepuscić. NIE TO NIE!!!

il

wtorek, 15 grudnia 2009
Zaległości, wygrane i podarki

Ojj zaległości są okropne... Mimo wszystko liczę, że już w styczniu wszystko wróci do normy i będę na blogu w miarę na bieżąco!

A więc zaczynam od zaległości wygranych, prezentacja w kolejności otrzymania :)

Dotarła do mnie już jakiś czas temu wygrana od Kingi, cudowna broszka oraz śliczne kolczysie w moich ukochanych kolorkach :)))) Prawda, że piękne!!!!

wygr

A u Mamajudo wygrałam przepiękny notes - strasznie mi szkoda go zacząć używać...

wygr

A od kochanej Aneladgam otrzymałam w mini wymiance śliczną karteczkę. Jestem fanką jej kolorowych, krzyżykowych choineczek, wyglądają jakby naprawdę migotały tysiącem światełek. W paczuszce było też kilka drobiazgów i trochę ciepłych słów - Magda serdecznie dziękuję i mocno ściskam :*

karteluszka

Co jeszcze....

Pracuję nad zaproszeniami na chrzest, obiecałam, że zrobię do Świąt i jeśli tylko otrzymam info gdzie? co? i jak? zaproszonka będą gotowe do pokazania. Ponadto robię coś walentynkowego, ale takiego, żeby do końca walentynkowe nie było (hahah jakiś czas temu śmiałam się, że pewnie przed Świętami dziewczyny zaczną robić kartki walentynkowe - a tu proszę kto by pomyślał sama zaczęłam je robić :P).

I jeszcze zajrzyjcie do mnie na bloga w Nowym Roku szykuję dla Was niespodziankę :)

14:15, kacha95
Link Komentarze (1) »
sobota, 05 grudnia 2009
Porwałam się z motyką na słońce...cd

Pomyślałam jeszcze o tych nienarodzonych, tych w brzuszkach mamy :) wokół wiele się dzieje... i jak tu powiedzieć ojcu dziecka... dziadkom... znajomym... otóż wymyśliłam sobie, że można to zrobić za pomocą kartki. HAHAHAHA pomysł świetny, wykonanie trudniejsze, naprawdę okazało się to nie lada wyzwaniem jak dla mnie nieudanym ;/ Zadanie mnie przerosło, ale pokaże wam te straszydła. W środku kartki można umieścić test, bądź zdjęcie z I USG :)

d

d

d

d

d

d

d