w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

poniedziałek, 31 sierpnia 2009
Suszone hortensje - ślubnie

W zeszłym roku zerwałam zasuszone naturalnie hortensje, leżały i czekały na swój czas. Teraz postanowiłam je wykorzystać w kartce ślubnej. Płatki polakierowałam (chodź pewnie będzie widać na zdjęciach, że o kilku zapomniałam), jako środek kwiatka wykorzystałam pastę ozdobną dającą efekt perełek. Napis zrobiony został wytłaczarką i delikatnie potuszowany brązowym tuszem, no i oczywiście wstążka - motyw serca. Liczę, że Młodej Parze spodoba się jeśli nie karteczka to chociaż jej zawartość ;].

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

piątek, 28 sierpnia 2009
Scrapuszko dla pierwszoklasistki

Olisia w tym roku idzie do pierwszej klasy, jest tym faktem niesamowicie przejęta! Dlatego aby troszkę osłodzić jej pierwsze dni w szkole przygotowałam dla niej scrapuszko. Scrapuszko dla miłośniczki natury i zwierząt - motyw dziewczynki z psem oraz jako zapięcie materiałowy kwiat.

kasiulkowo

21:56, kacha95
Link Komentarze (1) »
Narodzinowa

Dla kogo? Oczywiście dla Poli! Skromnie i tradycyjnie na różowo.

kasiulkowo

Ślady...

Pozostaw po sobie ślad... po liczniku widać, że odwiedza mnie troszkę osób, byłoby mi miło gdybyście zostawiali po sobie ślad, jakiś komentarz niekoniecznie pozytywny :).

kasiulkowo

Czterolistna koniczyna

Ostatnio na spacerze chodzę z nosem w trawie i wyszukuje czterolistnych koniczynek. Oto wczoraj udalo mi się znaleźć kępkę takich koniczynek. Ba nawet znalazłam pięciolistną! Koniecznie musiałam zerwać do zasuszenia. Niestety zanim doszłam do domu kilka koniczynek mi zwiędło i musiałam je ratować aby nadawały się do zasuszenia. Jak już zasuszą się porządnie wykorzystam je w moich pracach, które być może trafią do kogoś komu przyniosą szczęście :)

kasiulkowo

 

środa, 26 sierpnia 2009
Cukierasy

U Eight z okazji otwarcia sklepiko-kramiku internetowego  można otrzymać cukierasy, a ja mam nieodpartą chęć na te piękne papiery i wstążeczki! Eight życzę powodzenia w daszej realizacji swojego sklepiku, oraz powiększenia asortymentu, a sobie tak skromnie... życzę wylosowania w tym candy ;]]]]]]]]]]]

candy

U enczy również można załapać się na słodkości... i to jakie!!!

cANDY

I jeszcze zapisałam się u Oliwki na piękne ptaszyska - nazwałam je wróbelki elemelki;)

cANDY

A u Efinki śliczne candy stempelkowe - nie mogę tego ominąć ;)

candy

 U Agutek też słodkości - zapowiada się szaleństwo scrapowe ;)

cANDY

 

 

Scrapuszko w kolorze nadziei

Poczta dostarczyła przesyłkę więc mogę pokazać scrapuszko, które było drugim scrapuszkiem jakie do tej pory wykonałam. Zrobiłam je dla Magdy. Scrapuszko w kolorze nadziei i w kolorze blogu Magdy. Dzięki Madziu za inspiracje i za wszystko :*. Ja natomiast mam nadzieję taką, że scrapuszko przypadnie Magdzie do gustu, włożyłam w nie dużo pracy i serca, starałam się aby było starannie wykonane - chyba mi się udało :). A tak się prezenci:

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

No dobra mam jeszcze jedną nadzieję ale póki co pozostanie ona moją tajemnicą.

 

wtorek, 25 sierpnia 2009
Narodzinowo - dla Poli

Zapowiadałam jakiś czas temu coś "wielkiego", miało być we wrześniu ale jest w sierpniu :). Otóż są to zawiadomienia o narodzinach Poli - córci moich przyjaciół. Dziś wiem, że zawiadomienia zrobiłabym inaczej... te z czasem przestały mi się podobać. Mimo wszystko mam nadzieję, że przypadną do gustu rodzicom malutkiej Poli - kochani serdecznie Wam gartuluję!!!  

Karteczki/zawiadomienia zrobiłam techniką embossingu - kto wytłaczał ręcznie wie ile to roboty ;) Zawiadomień jest 30, w środku znajduje się informacja o narodzinach Poli w 2 językach - polskim i francuskim - z uwagi na korzenie rodziców. Tak więc część karteczek poleci daleko, daleko... Do kompletu ozdobiłam koperty, a jak? to już możecie zobaczyć oglądając zdjęcia :). Zdjęcia plenerowe ;)

 

kasiulkowo 

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

piątek, 21 sierpnia 2009
Latawce dmuchawce...

Ostatnio jak już uda się coś zrobić, to staram się wykorzystywać moje stempelki z Polpompu - wiecej mam napisów niż obrazków, ale dziś pokazuję wersję obrazkową - dmuchawca... Stempelek zrobiłam tuszem zielonym, a następnie potraktowalam go pudrem do embossingu i taki oto powstał efekt... niestety nie jest powalający...

kasiulkowo

Mam prośbę czy, może ktoś mi sprzedać patent na przechowywanie tasiemek??? Trochę mi się ich uzbierało, a trzymanie w obecnym stanie troszkę mnie irytuje. Ponadto przed wykorzystaniem tasiemki muszę ja prasować ;/. A tak strasznie są przechowywane moje tasiemki:

kasiulkowo

wtorek, 18 sierpnia 2009
Urodzinowa - dla Zosi

Nasza mała sąsiadeczka Zosia - równieśnica mojej pszczółki - kończy dziś roczek. Z tej okazji zrobiłam taką troszkę przesłodzoną różem karteluszkę ;) Kartka ostatecznie wyląda mało dziecięco, ale chyba fajnie :)

kasiulkowo

kasiulkowo

 

Jak na złość nie mogę nigdzie dostać cieniutkiej 3mm zielonej - ale takiej "młodej" zielonej - tasiemki. Obeszłam już 4 pobliskie pasmanterie i nic....przez to nie mogę skończyć karteluszki wrrrrr. Czy ktoś wie gdzie w Wawie można znaleźć wspaniale zaopatrzoną pasmanterię????

 
1 , 2 , 3