w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

poniedziałek, 28 września 2009
Zeszyt/notatnik

Stworzyłam ponieważ potrzebowałam notatnik, który będzie mi służył jako kopalnia pomysłów do aranżacji/projektu wnętrz. Zwykły zeszyt obkleiłam papierem dodałam stempelek sówki.  W środku strony zostały oznaczone tak aby można było łatwo poruszać się po notaniku i nie zaginąć w nadmiarze informacji. Tak więc każdy pomysł przypisany jest konkretnej zakładce, między strony zakładek wklejam zdjęcia wnętrz, kolorów, pomysłów, gadżetów itp. które mi się podobają i, które zamierzam wykorzystać przy aranżacji. Ot taki sobie notatniko-pamiętnik stworzyłam, żeby nie zapomnieć jakie to ja mam pomysły :)

kasiulkowo

kasiulkowo

A Mój notatniczek powoli zapełnia się pomysłami :))

I jeszcze candy u:

Asicy przepiękne papiery, guziczki, kwiatuszki, tasiemki same słodkości :)

Brises hmmmm pyszności dobrze, że niskokaloryczne :)))

Martyny rozdawnictwo :) papierki serwetki iiiiiii te cudne własnoręcznie zrobione kwiaty!!!

i jeszcze na blogu utakne z marzeń przepiękny wianek do zdobycia :) zajrzyjcie tam a się zakochacie....

czwartek, 24 września 2009
Mam, mam piękne Panny Guziczanki!!!

Miała być jedna, a otrzymałam 2. Uwielbim panny guziczanki, które robi Magda!!! Zamówiłam u Madzi jakiś czas temu różową pannę guziczankę do wykorzystania w jakiejś dziewczęcej narodzinowej karteluszce - ale jest tak słodka, że zostanie u mnie i umieszczę ją gdziś w dziecia albumie - który ciągle nieruszony ;/, ale wezmę się za niego oj wezmę!!! Co do drugiej guziczanki to pomysłu jeszcze nie mam, ale się nie zmarnuje :) A oto i one:

kasiulkowo

 

 

Madziu buziaki dla Ciebie :)

 

15:25, kacha95
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 września 2009
Narodzinowa - cd

Kolejna narodzinowa i nie ostatnia w tym roku! Planowane są jeszcze 2, być może powstanie więcej;). Ta narodzinowa powstała dla małego Frania. Tradycyjnie niebieskości - chłopięce kolory :)

  

Nie zawsze Moje kartki należą do udanych, jednak do wszystkich wkładam tyle samo serca. Chciałabym, żeby były piękne i cieszyły oczy... staram się...Powyższa kartka cieszy bardzo moje oczy i serce wyszła bardzo fajnie :))))

I jeszcze cykliczny konkurs w Zaciszu wyśnionym, do wygrania książka, stempelek i tusz - kryminały to lubię ;]

U Mrouh candy! a to taka mała namiastka tego co m.in. można zdobyć:

kasiulkowo

 

 

poniedziałek, 21 września 2009
Patchwork

Postanowiłam zmierzyć się z kursem Mirabeel na "papierowy patchwork", tylko bez szycia, ponieważ maszyny nie posiadam. Wydawałoby się, że temat prosty, wszystko pokazane krok po kroku, jednak jest to nie lada wyczyn zrobić coś tak pięknego i dobrze wykonanego jak u Mirabeel. Starałam się i to bardzo, pierwsza kartka wyszła jeszcze, jeszcze, ale ostatnia to już średniawo ;/ Do pierwszej kartki listki zrobiłam wg. tego "przepisu" notabene znalezionego na blogu Mirabeel :) zawsze mi brakowało do kwiatków jakiegoś listka, a tu proszę okazuje się, że wcale nie potrzeba mieć specjalnych dziurkaczy!!! 

Na blogu Mirabeel można znaleźć fantastyczne pomysły więc koniecznie tam zajrzyjcie :).

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

niedziela, 20 września 2009
Ćwieki do zdobycia

U Twórczej Przygody do zdobycia ćwieki marki Latarnia Morska - warto wziąć udział w candy bo ćwieki są piękne :)

candy

21:07, kacha95
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 września 2009
Cukierasy...

Na blogu Pasiakowe pisanki informacja o nowych pięknych stempelkach, które zostały wykonane na podstawie rysunków Pasiakowej. Ja mam już swoje 2 typy i już widzę je w mojej kolekcji stempli i tak bardzo chciałabym nauczyć się kolorować takie stempelki!!! A jeden stempelek można wygrać a wygląda on tak:

candy

Przepiękny!

 

piątek, 18 września 2009
Rameczka

Aby mojego blogu niezdominowały candy pokazuję ramkę, którą zrobiłam już jakiś szas temu. Rameczka powstała z myślą, że powstanie do niej identyczna karteczka. Niestety cholercia gdzieś zapodziała mi się reszta papieru w kropy i pomysł upadł, a miał to być gadżet narodzinowy ;/. No nic może papier się odnajdzie albo uda mi się go dokupić wówczas rameczka wróci do łask. Tymczasem ją pokazuję i odkładam głęboko do pudełka.

kasiulkowo

i detale:

kasiulkowo

Zmienili coś w blox

Akurat teraz coś pozmieniali jak ja dopiero co ogarnęłam to co było! I cholercia znowu muszę od nowa się uczyć, a mi tu zaraz cukierasy koło nosa przejdą!!!

u Piekielnej Owcy takie cudne papiery:

kasiulkowo

 

U Babci Vilemoo też urodzinowe candy, do zdobycia niespodzianka i igielnik, który przydałby mi się strasznie....

kasiulkowo

Urodzinowe candy jest także u Lusterka duszy a, że cukierasy są niespodzianką to zdjęcia nie będzie :).

U NieZapominajki też candy!!! NieZapominajka robi piękne rzeczy, najbardziej podobają mi się jej pudełeczka! A takie cuda można zdobyć biorąc udział w candy:

kasiulkowo

 

 

środa, 16 września 2009
Serce

Córcia ma swój ołówek, którym bazgrze gdzie chce (dlatego ołówek, a nie długpois czy kredki, bo ołówek łatwiej zetrzeć:) no i dziś namazała coś takiego:

kasiulkowo

Czy widzicie to co Ja? czy to tylko Moja wyobraźnia???

 

Narodziny Zuzi

"Zuzia lalka nieduża" tak sobie od wczoraj podśpiewuje. Oto jest już na świecie i wcale nie maleńka, a całkiem duża Zuzanna. Oczywiście oprócz tradycyjnej torebusi prezentowej Zuzka otrzyma od Nas pamiątkową karteczkę. Mam nadzieję, że jak będzie większa z sentymentem spojrzy na pożółkłą podniszczoną karteczkę z życzeniami narodzinowymi :). Wykorzystałam technikę emboosing'u, nowy dziurkacz ozdobny, który zakupiłam na blogu z ręki do ręki, papiery takie jak widać i biały pisak. Kolorystyka słodka i dziewczęca :).

kasiulkowo

kasiulkowo

A dziś padam na twarz, rano umyłam okna - nareszcie zajrzało do nas słonko ;), no i dzieć mi nie chce w południe spać i toczę walki wrrrrrr.

 
1 , 2