w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

sobota, 12 września 2009
Po urlopie...notes

Tuż przed urlopem zrobiłam kilka notesików. Poniższy "ptaszkowy" ;) został zbindowany - obrzydliwy grzbiet zakryłam wstążeczkami (o bindownicy bind it all mogę tylko pomarzyć) gazetowego ptaszka na pomarańczowym tle troszkę postarzyłam - tzn. postarzyłam pomarańczowy papier przecierając go zwykłym pilnikiem do paznokci (tzw. kostką).

kasiulkowo

kasiulkowokasiulkowo

Przechodzę kryzys blogowania... Nie dlatego, że nie mam co pokazywać... po porstu nie wiem czy jest sens... Pomimo iż w pudełku jest kilka rzeczy do pokazania chyba tego nie zrobię... Tworzyć będę nadal w wolnym czasie i dla siebie... A może każdy ma taki kryzys i to przejdzie?

 

piątek, 04 września 2009
Ostatnim tchnieniem przed urlopem

Tak, tak jedziemy na urlopik, nad nasze piękne polskie morze! To nic, że to prawie jesień! Za to dużo jodu, mało ludzi... nieważne będzie pięknie! Więc ostatnim tchnieniem pomiędzy prasowaniem, pakowaniem i myśleniem co jeszcze wsadzić do torby, wrzucam karteczkę. Powstała już dawno, miała być ślubna, ale ślubną zrobiłam inną , mimo wszystko pokazuję ją jako w miarę udaną :).

kasiulkowo

kasiulkowo

Gdzieś głęboko w pudełku,  gdzie trzymam swoje kartki ma schowane 2 - fatalne, wogóle mi nie wyszły, strasznie mi się nie podobają, po powrocie postaram się je pokazać. Dodatkowo mam przygotowane już dwie narodzinowe. Dzieci już tuż, tuż, a po powrocie mogłabym nie zdążyć (nie napisze, że prawie na wylocie bo to tak głupio ;) i mi jako matce nie wypada ;).

 Do zobaczenia za tydzień!

wtorek, 01 września 2009
candy - małe

Tak tuż przed zakończeniem, mam nadzieję, że zdążyłam candy u Moligami. Do zdobycia origami i papierki fiu fiu ;)

Mam wrażenie, że ten znak to znak zodiaku strzelca - zupełnie jak mój ;).

 

Polki scrapują ;)

Na stronie polki scrapują zabawa - notesik za banerek - można otrzymać fantastyczny notesik i zakładeczkę! Wystarczy wkleić na swojej stronie banerek... więc wklejam ;)

poniedziałek, 31 sierpnia 2009
Suszone hortensje - ślubnie

W zeszłym roku zerwałam zasuszone naturalnie hortensje, leżały i czekały na swój czas. Teraz postanowiłam je wykorzystać w kartce ślubnej. Płatki polakierowałam (chodź pewnie będzie widać na zdjęciach, że o kilku zapomniałam), jako środek kwiatka wykorzystałam pastę ozdobną dającą efekt perełek. Napis zrobiony został wytłaczarką i delikatnie potuszowany brązowym tuszem, no i oczywiście wstążka - motyw serca. Liczę, że Młodej Parze spodoba się jeśli nie karteczka to chociaż jej zawartość ;].

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

piątek, 28 sierpnia 2009
Scrapuszko dla pierwszoklasistki

Olisia w tym roku idzie do pierwszej klasy, jest tym faktem niesamowicie przejęta! Dlatego aby troszkę osłodzić jej pierwsze dni w szkole przygotowałam dla niej scrapuszko. Scrapuszko dla miłośniczki natury i zwierząt - motyw dziewczynki z psem oraz jako zapięcie materiałowy kwiat.

kasiulkowo

21:56, kacha95
Link Komentarze (1) »
Narodzinowa

Dla kogo? Oczywiście dla Poli! Skromnie i tradycyjnie na różowo.

kasiulkowo

Ślady...

Pozostaw po sobie ślad... po liczniku widać, że odwiedza mnie troszkę osób, byłoby mi miło gdybyście zostawiali po sobie ślad, jakiś komentarz niekoniecznie pozytywny :).

kasiulkowo

Czterolistna koniczyna

Ostatnio na spacerze chodzę z nosem w trawie i wyszukuje czterolistnych koniczynek. Oto wczoraj udalo mi się znaleźć kępkę takich koniczynek. Ba nawet znalazłam pięciolistną! Koniecznie musiałam zerwać do zasuszenia. Niestety zanim doszłam do domu kilka koniczynek mi zwiędło i musiałam je ratować aby nadawały się do zasuszenia. Jak już zasuszą się porządnie wykorzystam je w moich pracach, które być może trafią do kogoś komu przyniosą szczęście :)

kasiulkowo

 

środa, 26 sierpnia 2009
Cukierasy

U Eight z okazji otwarcia sklepiko-kramiku internetowego  można otrzymać cukierasy, a ja mam nieodpartą chęć na te piękne papiery i wstążeczki! Eight życzę powodzenia w daszej realizacji swojego sklepiku, oraz powiększenia asortymentu, a sobie tak skromnie... życzę wylosowania w tym candy ;]]]]]]]]]]]

candy

U enczy również można załapać się na słodkości... i to jakie!!!

cANDY

I jeszcze zapisałam się u Oliwki na piękne ptaszyska - nazwałam je wróbelki elemelki;)

cANDY

A u Efinki śliczne candy stempelkowe - nie mogę tego ominąć ;)

candy

 U Agutek też słodkości - zapowiada się szaleństwo scrapowe ;)

cANDY