w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

Kategorie: Wszystkie | Albumy | Candy | Dziecięce | Notesy | Różności | Wyróżnienia | Ślubne | Świąteczne
RSS
sobota, 05 grudnia 2009
Porwałam się z motyką na słońce...cd

Pomyślałam jeszcze o tych nienarodzonych, tych w brzuszkach mamy :) wokół wiele się dzieje... i jak tu powiedzieć ojcu dziecka... dziadkom... znajomym... otóż wymyśliłam sobie, że można to zrobić za pomocą kartki. HAHAHAHA pomysł świetny, wykonanie trudniejsze, naprawdę okazało się to nie lada wyzwaniem jak dla mnie nieudanym ;/ Zadanie mnie przerosło, ale pokaże wam te straszydła. W środku kartki można umieścić test, bądź zdjęcie z I USG :)

d

d

d

d

d

d

d

 

 

 

 

piątek, 20 listopada 2009
Ostatnia w tym roku narodzinowa

Przynajmniej ostatnia o której mi wiadomo :). Powstała specjalnie dla maleńkiej Hani. Haniu witaj na świecie!!! Kolorystycznie różowo-fioletowa, zdjęcie robione wieczorem, sztuczne światło, mój wspaniały aparat... i nawet program do obróbki zdjęć nie pomógł w wydobyciu prawdziwej kolorystyki echhh... Lato!!!! wracaj!!! ooo i nawet nie widać, że ten kawałek różowego papieru jest wytłoczony w stópki i rączki    :(

handmade

i jeszcze zdjęcie zrobione za dnia:

h

 

poniedziałek, 12 października 2009
Karteluszka

Nie było czasu wczoraj, mega intensywny dzień, wieczorem zmęczenie, tak więc dziś wrzucam obiecaną karteluszkę pamiątkową (komplecik do albumu z okazji Chrztu Św.) Tradycyjnie zero pomysłu... ale pojawiło się natchnienie i udało się w ostatniej chwili zrobić taką oto karteczkę ;]

kasiulkowo

 

piątek, 02 października 2009
Panna Anna - narodzinowa

Koleżanka z lat przedszkolnych, szkolnych i licealnych właśnie urodziła córcię o pięknym imieniu Anna - sama namawiałam do tego imienia ;) uhaha ale ze mnie samochwała :P. Poczta już niedługo dostarczy Anuli coś z gadżetów dziecięcych oraz śliczniusią karteczkę :) (a dlatego pocztą ponieważ koleżanka się wypięła i wyprowadziła się aż do Smoka Wawelskiego :P) Do Karteczki starałam się solidnie przyłożyć. Kolory ostre, różowe, bilecik ze stempelkiem dzidziusia.... a zresztą przecież widać na zdjęciu ;) A tego czego nie widać to życzenia dla Anulki w środku kartki. Rodzicom serdecznie gratuluję. (mamo Ani jeśli kartka jeszcze nie dotarła to raz dwa zamykaj oczy)

kasiulkowo

kasiulkowo

niestety zdjęcia nie oddają żywych kolorów tej kartki,  coraz mniej słońca wpada do mieszkanka więc i zdjęcia są kiepskiej jakości ;/.

środa, 23 września 2009
Narodzinowa - cd

Kolejna narodzinowa i nie ostatnia w tym roku! Planowane są jeszcze 2, być może powstanie więcej;). Ta narodzinowa powstała dla małego Frania. Tradycyjnie niebieskości - chłopięce kolory :)

  

Nie zawsze Moje kartki należą do udanych, jednak do wszystkich wkładam tyle samo serca. Chciałabym, żeby były piękne i cieszyły oczy... staram się...Powyższa kartka cieszy bardzo moje oczy i serce wyszła bardzo fajnie :))))

I jeszcze cykliczny konkurs w Zaciszu wyśnionym, do wygrania książka, stempelek i tusz - kryminały to lubię ;]

U Mrouh candy! a to taka mała namiastka tego co m.in. można zdobyć:

kasiulkowo

 

 

środa, 16 września 2009
Narodziny Zuzi

"Zuzia lalka nieduża" tak sobie od wczoraj podśpiewuje. Oto jest już na świecie i wcale nie maleńka, a całkiem duża Zuzanna. Oczywiście oprócz tradycyjnej torebusi prezentowej Zuzka otrzyma od Nas pamiątkową karteczkę. Mam nadzieję, że jak będzie większa z sentymentem spojrzy na pożółkłą podniszczoną karteczkę z życzeniami narodzinowymi :). Wykorzystałam technikę emboosing'u, nowy dziurkacz ozdobny, który zakupiłam na blogu z ręki do ręki, papiery takie jak widać i biały pisak. Kolorystyka słodka i dziewczęca :).

kasiulkowo

kasiulkowo

A dziś padam na twarz, rano umyłam okna - nareszcie zajrzało do nas słonko ;), no i dzieć mi nie chce w południe spać i toczę walki wrrrrrr.

piątek, 28 sierpnia 2009
Narodzinowa

Dla kogo? Oczywiście dla Poli! Skromnie i tradycyjnie na różowo.

kasiulkowo

wtorek, 25 sierpnia 2009
Narodzinowo - dla Poli

Zapowiadałam jakiś czas temu coś "wielkiego", miało być we wrześniu ale jest w sierpniu :). Otóż są to zawiadomienia o narodzinach Poli - córci moich przyjaciół. Dziś wiem, że zawiadomienia zrobiłabym inaczej... te z czasem przestały mi się podobać. Mimo wszystko mam nadzieję, że przypadną do gustu rodzicom malutkiej Poli - kochani serdecznie Wam gartuluję!!!  

Karteczki/zawiadomienia zrobiłam techniką embossingu - kto wytłaczał ręcznie wie ile to roboty ;) Zawiadomień jest 30, w środku znajduje się informacja o narodzinach Poli w 2 językach - polskim i francuskim - z uwagi na korzenie rodziców. Tak więc część karteczek poleci daleko, daleko... Do kompletu ozdobiłam koperty, a jak? to już możecie zobaczyć oglądając zdjęcia :). Zdjęcia plenerowe ;)

 

kasiulkowo 

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

wtorek, 18 sierpnia 2009
Urodzinowa - dla Zosi

Nasza mała sąsiadeczka Zosia - równieśnica mojej pszczółki - kończy dziś roczek. Z tej okazji zrobiłam taką troszkę przesłodzoną różem karteluszkę ;) Kartka ostatecznie wyląda mało dziecięco, ale chyba fajnie :)

kasiulkowo

kasiulkowo

 

Jak na złość nie mogę nigdzie dostać cieniutkiej 3mm zielonej - ale takiej "młodej" zielonej - tasiemki. Obeszłam już 4 pobliskie pasmanterie i nic....przez to nie mogę skończyć karteluszki wrrrrr. Czy ktoś wie gdzie w Wawie można znaleźć wspaniale zaopatrzoną pasmanterię????

czwartek, 06 sierpnia 2009
Bo życie cudem jest...

...cudownym darem... ilekroć widzę kobiety w ciąży, ilekroć rodzi się kolejne dziecko w rodzinie czy u znajomych zdaję sobie sprawę, że ja też chcę więcej dzieci!  To cudowne móc dać życie takiej małej istotce :)))

Narodziło się kolejne dzieciątko - Mateusz, specjalnie dla niego zrobiłam taką oto karteczkę:

kasiulkowo

Kartka nie jest doskonała, mój czas jest mocno ograniczony, robiąc coś korzystam z przedpołudniowego snu mojej córci, a śpi to moje dziecię jak jej się chce - wczoraj 40 min., a dziś????

Ach i bym całkiem zapomniała, zrobiłam 2 scrapuszka, ale pokażę je dopiero jak dotrą we właściwe ręce :)

 

 

 
1 , 2