w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

poniedziałek, 15 lutego 2010
Wędrujący album wpis nr 3

Kołysanka na dobranoc... temat bardzo wdzięczny :) Ja mojej córci jak była malusia nuciłam jedną kołysankę z mojej ulubionej bajki "miś uszatek" :) I własnie ta kołysanka znalazła się w kolejnym już wpisie do kolejnego albumu Agnieszki. Serdecznie dziękuję za pyszną herbatkę, która umiliła mi czas na przygotowaniu wpisu :)

herbatka w moim ukochanym kubku z osiołkiem:)

kubej

album

album

A teraz albumy ruszają w kolejną podróż.... 

Wędrujący album wpis nr 2

"ważne jest kilka tych chwil... tych na, które czekamy" (m.grechuta). STRASZNIE bałam się tego wpisu, gdy tylko zobaczyłam tytuł albumu przerażona pomyślalam "jeny zero pomysłów, koncepcji, jak to ugryźć". Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu. Wpis tradycyjnie mało skomplikowany - czy ja kiedyś coś zrobię bez odmierzania;) krzywo byle jak....byle był scrap;) Zdjęcia nie oddają kolorów ani drobiazgów, może i lepiej będzie to większe zaskoczenie dla Magdy;)

 album

album

Jeszcze tylko dodam, że podczas klejenia pomyliły mi się strony i źle przykleiłam :( wpis miał być odwrotnie.... Niestety zauważyłam dopiero jak wsio nakleiłam i nie było odwrotu :(

 

sobota, 10 października 2009
Pamiątka Chrztu Św. - Album

Mój pierwszy album... pozostawia wiele do życzenia ale... powstał! Jest to prezent dla Filipka. Starałam się jak mogłam, miałam niewiele czasu, nie miałam weny, nie wiedziałam jak się do niego zabrać, od czego zacząć i wogóle.... Skutkiem wymienionych "przeciwności losu"  ;) było: kilkakrotne zrywanie papieru z albumu i najgorsze... gdy już był prawie gotowy  okazało się, że muszę wymienić okładkę ponieważ, rozmazał się tusz :/ Następnym razem będę pamiętala okładka na koniec!!! W albumie widać parę błędów, niedociągnięć itp., jest naprawdę skromny jeśli chodzi o dodatki - ale to album chłopięcy ciężko było mi wciskać kwiatki a i samochodziki średnio pasowały ;/ No nic jest jaki jest liczę na to, że rodzicom się spodoba, a Filip będzie miał w przyszłości fajną pamiątke :)  

Uwaga dużo, dużych zdjęć :)

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo 

 

kasiulkowo

kasiulkowo

A jutro w wolnej chwili dorzucę jeszcze karteluszkę pamiątkową.