w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

poniedziałek, 31 sierpnia 2009
Suszone hortensje - ślubnie

W zeszłym roku zerwałam zasuszone naturalnie hortensje, leżały i czekały na swój czas. Teraz postanowiłam je wykorzystać w kartce ślubnej. Płatki polakierowałam (chodź pewnie będzie widać na zdjęciach, że o kilku zapomniałam), jako środek kwiatka wykorzystałam pastę ozdobną dającą efekt perełek. Napis zrobiony został wytłaczarką i delikatnie potuszowany brązowym tuszem, no i oczywiście wstążka - motyw serca. Liczę, że Młodej Parze spodoba się jeśli nie karteczka to chociaż jej zawartość ;].

kasiulkowo

kasiulkowo

kasiulkowo

poniedziałek, 03 sierpnia 2009
Czuję jesień w powietrzu

Żeby nie było, że zbijam bąki! Staram się łapać każdą wolną chwilę i ciszę, wczoraj pomimo złego samopoczucia, bolącego mocno ucha udało mi się coś zrobić. Może to być ślubna kartka, podziękowanie, życzenia dla babci cokolwiek. Kolory złota, ecru i miodu, zasuszone liście - powoli zaczynam czuć jesień w powietrzu... dni są coraz krótsze, wieczory chłodniejsze i wiatr... pomimo ciepłych a nawet upalnych dni jest chłodny i wilgotny naprawdę ja już czuje jesień!

kasiulkowo

Będąc dzis w Tesco udalo mi sie upolować takie szufladki:

 

Ciągle moje skarby trzymam w pudełkach, ciągle mam w nich bałagan i ciężko mi coś znaleźć. Ostatnio zapodziały się kolorwe guziczki! Powiedziałam dość! Zaprowadzam porządek, tak więc mam nadzieję, że te szufladki sprawdzą sie na drobiazgi wówczas sobie dokupię jeszcze jedne. A tak swoją drogą to ciekawa jestem gdzie prawdziwe scraperki (bo mi do prawdziwej scrapeki to jeeeeeeszcze daleko) trzymaja wszystkie te gadżety?

 

poniedziałek, 27 lipca 2009
Sezon ślubny trwa...

.... więc wykonałam 2 karteczki, żeby nie było, że na candy tylko poluję ;)

slubne

kasiulkowo