w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

Kategorie: Wszystkie | Albumy | Candy | Dziecięce | Notesy | Różności | Wyróżnienia | Ślubne | Świąteczne
RSS
sobota, 21 listopada 2009
Wyróżnienie

Wyróżnienie, które otrzymałam od Vilemoo ;) - buziak w pyskacza dla Ciebie babciu :)

w

Zgodnie z poniższymi zasadami:

1. Wybierz dokładnie 10 blogów robótkowych. Wyślij wiadomość mailowo blogowiczkom/ blogowiczom z informacją i znaczkiem o swoim wyborze lub zostaw komentarz na ich stronie.

2. Na swoim blogu opublikuj notatkę Umieść w niej znaczek wraz z linkiem do strony osoby, która przekazała Ci wyróżnienie, zasady zabawy oraz linki do wybranych blogów (opis z uzasadnieniem wyboru mile widziany).

3. Przekazując "znaczkowe" wyróżnienie zyskujesz promocję własnej strony i pomagasz odkrywać nowe blogi!

przekazuję dalej do:

Aneladgam, Brises, Cynamonowo-jaśminowo, Galeria ręcznie robionych kartek, Ani, Little Never Ever Land, Piekielnej Owcy, Anek73, Riona, Ushii,

 

 

poniedziałek, 12 października 2009
Wyróżnienie

Serdecznie dziękuję Rionie za wyróżnienie "Twój blog jest jak ze snu":*. Dziękuję tym bardziej, że dzięki takim wyróżnieniom wiem, iż ktoś do mnie zagląda i lubi oglądać moje koszmarne wypociny ;)

kasiulkowo

Wyróżnienie to przekazuję:

Aneladgam - prace, które można oglądać i podziwiać!

Cassi - uwielbiam jej szycie :) 

Mirabeel - niesamowiet źróło inspiracji - uwiebiam tu zaglądać :)

Robótki babci Vilemoo - uwielbiam czytać!!!! nastraja mnie mega pozytywnie :)

Oczywiście zajrzyjcie na bloga Riony - ma niesamowite pomysły!

piątek, 14 sierpnia 2009
Wyróżnienie!!!

Strasznie miło mi się zrobiło na serduchu bo dostałam wyróżnienie od Aneladgam!!! Magda serdecznie Ci dziękuję, to dzięki Tobie zaczęłam pisać bloga i pokazywać moje "wypociny", to ty najczęściej zaglądasz na mój blog i zostawiasz na nim komentarze!!!

kasiulkowo 

Okazuje się, iż powinnam to wyróżnienie przekazać dalej i przekazję je Cassi.wu. Przyznaję tylko jednej osobie, ponieważ blogi na, które zaglądam wszyscy znacie i na pewno zaglądacie gdyż są to "wyjadaczki" scrapowe.