w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

poniedziałek, 28 września 2009
Zeszyt/notatnik

Stworzyłam ponieważ potrzebowałam notatnik, który będzie mi służył jako kopalnia pomysłów do aranżacji/projektu wnętrz. Zwykły zeszyt obkleiłam papierem dodałam stempelek sówki.  W środku strony zostały oznaczone tak aby można było łatwo poruszać się po notaniku i nie zaginąć w nadmiarze informacji. Tak więc każdy pomysł przypisany jest konkretnej zakładce, między strony zakładek wklejam zdjęcia wnętrz, kolorów, pomysłów, gadżetów itp. które mi się podobają i, które zamierzam wykorzystać przy aranżacji. Ot taki sobie notatniko-pamiętnik stworzyłam, żeby nie zapomnieć jakie to ja mam pomysły :)

kasiulkowo

kasiulkowo

A Mój notatniczek powoli zapełnia się pomysłami :))

I jeszcze candy u:

Asicy przepiękne papiery, guziczki, kwiatuszki, tasiemki same słodkości :)

Brises hmmmm pyszności dobrze, że niskokaloryczne :)))

Martyny rozdawnictwo :) papierki serwetki iiiiiii te cudne własnoręcznie zrobione kwiaty!!!

i jeszcze na blogu utakne z marzeń przepiękny wianek do zdobycia :) zajrzyjcie tam a się zakochacie....

sobota, 12 września 2009
Po urlopie...notes

Tuż przed urlopem zrobiłam kilka notesików. Poniższy "ptaszkowy" ;) został zbindowany - obrzydliwy grzbiet zakryłam wstążeczkami (o bindownicy bind it all mogę tylko pomarzyć) gazetowego ptaszka na pomarańczowym tle troszkę postarzyłam - tzn. postarzyłam pomarańczowy papier przecierając go zwykłym pilnikiem do paznokci (tzw. kostką).

kasiulkowo

kasiulkowokasiulkowo

Przechodzę kryzys blogowania... Nie dlatego, że nie mam co pokazywać... po porstu nie wiem czy jest sens... Pomimo iż w pudełku jest kilka rzeczy do pokazania chyba tego nie zrobię... Tworzyć będę nadal w wolnym czasie i dla siebie... A może każdy ma taki kryzys i to przejdzie?