w chwilach wytchnienia próbuje...ręcznie z pomocą i bez pomocy staram się coś robić, dla przyjemności własnej, dla przyjemności innych

Współpracuję:

Kategorie: Wszystkie | Albumy | Candy | Dziecięce | Notesy | Różności | Wyróżnienia | Ślubne | Świąteczne
RSS
środa, 23 grudnia 2009
Qurczakowych Świąt!!!

Taką oto kurczakową karteluszkę dostała odemnie Magda. Wiem, wiem mogłam postarać się bardziej....

qq

I jeszcze jedna... powstała dla koleżanki z forum rówieśniczego. Niestety nie dotrze przed Świętami do adresatki gdyż na poczcie koleje, a mnie nikt nie chciał przepuscić. NIE TO NIE!!!

il

czwartek, 19 listopada 2009
tak jeszcze żeby pachniało...

Dorobiłam 2 pachnące karteluszki. Jedna już zna swoje przeznaczenie :) druga trochę nie wyszła więc zostanie schowana głęboko do pudełka... no chyba, że komuś się spodoba :))))) Nie są to mistrzostwa świata, ale ostatnio zaganiana mocno jestem, dodatkowo delikatnie pociągająca,  świat się nie wali, ale trzeba go ogarniać :)

sw

sw

 

poniedziałek, 26 października 2009
Falalalalala....

No to żeby nie było, że tylko na cukierasy poluję!!! Proszę bardzo!!! Robi się kochane, robi... Znowu Świątecznie, sama sobie wymyśliłam mapkę i na jej podstawie robiłam karteczki (jakoś tak z mapką wydaje mi się łatwiej :). Kolory to głównie niebieski, srebrny, złoty i biały + kolorowe obrazki + trochę tuszu brązowego i złotego, który nie wiedzieć czemu się ściera... 

swisw

sw

sw

sw

 sw

sw

sw

sw

sw

 

czwartek, 22 października 2009
Wszystko z innej prafii - świątecznie

Na wielu blogach już dawno pojawiły się świąteczne kartki - ciekawa jestem co będzie się działo tuż przed Świętami???? Pojawią się walentynkowe ;). Ciągły brak czasu ogranicza mnie i nie mam możliwości tworzenia zbyt wielu kartek. Częstorobię na raty, a to chyba nie jest najlepsze echhh... Tym razem chciałam zrobić coś co by do siebie jakoś pasowało, żeby te kartki łączyło coś wspólnego... ale wyszło tak jak zawsze :), czyli że każda kartka jest z innej parafii :)

swi

swi

swi

swi